Metody medycyny estetycznej Ciechanów na łabędzią szyję

Medycyna estetyczna zimą – czas na szyję

Okres jesienno-zimowy stanowi idealną porę na rozpoczęcie walki z oznakami starzenia i niedoskonałościami występującymi na szyjach i dekoltach kobiet, z którymi medycyna estetyczna Ciechanów pomaga nam sobie poradzić. Dlaczego akurat wtedy warto sięgać po to, co oferuje dla nas medycyna estetyczna Ciechanów? Ponieważ jest to czas, gdy bez obaw będziemy mogły ukryć tymczasowe ślady pozostawione po zabiegach, które proponuje medycyna estetyczna Ciechanów na tak delikatnej skórze, jaka znajduje się w obrębie właśnie szyi i dekoltu. Gdy już nadejdzie wiosna, a my będziemy mogły pożegnać grube kurtki, swetry i golfy, wyeksponowanie pięknych, odmłodzonych szyi wynagrodzi wszelkie niedogodności, przez które przechodziłyśmy wcześniej. Kondycja skóry dekoltu i szyi jednoznacznie zdradza wiek kobiet, w szczególności, jeśli nie dbamy o nią tak bardzo, jak o skórę twarzy. Dlatego tak ważne jest, aby zatroszczyć się również o te partie ciała, aby latem z dumą móc prezentować się w lekkich sukienkach, czy bluzkach subtelnie i zmysłowo podkreślających nasz dekolt.

Medycyna estetyczna pobudza do regeneracji i odbudowy

Jak do wywołania procesów regeneracyjnych podchodzą specjaliści w dziedzinie medycyny estetycznej Ciechanów? Sposobów jest naprawdę wiele, głównie opierają się na podawaniu za pomocą igieł preparatów, które pobudzają komórki skóry do odbudowy bądź też stosuje się lasery frakcyjne, których działanie powoduje niewielkie uszkodzenia tkanki, dzięki czemu skóra jest zmuszona do intensywniejszej odbudowy naruszonej strefy. W efekcie rozpoczynają się procesy naprawcze skóry. Uszkodzone włókna kolagenowe ustąpią miejsca nowo-powstałym, które okazują się nieporównywalnie gładsze, jędrniejsze i widocznie odmłodzone. Zabiegi tego rodzaju wymagają oczywiście czasu, aby skóra mogła się w pełni zregenerować i wytworzyć nowe, piękne warstwy, które zastąpią uszkodzone.Zdarza się także, że problemem z szyją nie jest niewystarczająco napięta i gładka skóra, ale jej zbyt duża ilość spowodowana nadmiarem tkanki tłuszczowej, która gromadzi się również w tamtych okolicach. Tak zwany „drugi podbródek” to zmora wielu kobiet, borykających się z dodatkowymi kilogramami, choć pojawia się też ze względów genetycznych lub jest skutkiem złej postawy u osób, których kłopot nadwagi nie dotyczy. Na szczęście istnieje sposób, aby się go pozbyć – lipoliza iniekcyjna, jest to zabieg polegający na wstrzyknięciu preparatu, którego zadaniem jest rozbijanie komórek tłuszczu. Jest on następnie w naturalny sposób metabolizowany i usuwany z organizmu. Widoczne efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu, choć z reguły towarzyszy mu obrzęk podgardla (który bez obaw możemy ukryć pod golfem, bo przecież jest zima, a my chronimy się przed przeziębieniem, nikt nie musi wiedzieć, że jesteśmy świeżo po zabiegu, a będziemy mogły wiosną zaskoczyć wszystkich rezultatami). Zaleca się wykonanie serii około 2-3 zabiegów w miesięcznym odstępie. Jeżeli do tego będziemy regularnie nawilżać skórę szyi, to efekty na długo będą nas zadowalać.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>